Immergas oficjalnym sponsorem konferencji „Nowa Ja – Zbuduj swoją przyszłość w budownictwie”

Immergas Polska ogłosił swoje oficjalne wsparcie i sponsoring konferencji „Nowa Ja – Zbuduj swoją przyszłość w budownictwie”, wydarzenia skupiającego się na promowaniu i wspieraniu kobiet w branży budowlanej. Konferencja, która odbędzie się 8.03.2024 w Warszawie, stanowi platformę dla kobiet z sektora budowlanego do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów zawodowych oraz rozwijania umiejętności lidera w branży tradycyjnie postrzeganej jako zdominowana przez mężczyzn.

Poprzez wspieranie inicjatyw takich jak „Nowa Ja”, Immergas daje wyraz zaangażowaniu w budowanie bardziej zrównoważonego i inkluzywnego środowiska pracy. Wierzy, że udział i promocja kobiet w branży budowlanej nie tylko wzbogaca sektor o nowe perspektywy, ale także stanowi katalizator dla zmian społecznych i kulturowych. Konferencja „Nowa Ja” zapewni uczestniczkom dostęp do inspirujących warsztatów, prelekcji oraz paneli dyskusyjnych prowadzonych przez uznane liderki i ekspertki z branży. Uczestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów w budownictwie, zarządzania karierą, rozwoju osobistego, a także wyzwań związanych z równowagą między życiem zawodowym a prywatnym.

Immergas Polska wspiera to wydarzenie nie tylko jako sponsor, ale także poprzez aktywny udział dyrektor marketingu Magdaleny Oskiery, która podzieli się swoimi doświadczeniami na temat pracy i awansu w „męskiej branży”. Jej historia i perspektywa są dowodem na to, że kobiety mogą odnosić sukcesy i być liderkami na każdym poziomie organizacji.

www.nowajawbudownictwie.pl

Bezpłatna prenumerata