III Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum już we wrześniu

Instal-Konsorcjum zaprasza do rejestracji i udziału w III Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum. Wydarzenie odbędzie się 14 i 15 września 2023 roku, w Hali EXPO w Łodzi, Al. Politechniki 4. Tak, jak w poprzednich wydarzeniach, również w tym udział mogą wziąć przede wszystkim klienci hurtowni IK.

https://ik.pl/rejestracja-uczestnikow-na-III-gielde-towarowa-grupy-instal-konsorcjum

Kilka słów o wydarzeniu

Giełda Towarowa, którą cyklicznie organizuje Grupa Instal-Konsorcjum to impreza sprzedażowa, w której udział może wziąć każdy klient hurtowni Instal-Konsorcjum. Chociaż głównym celem wydarzenia jest stworzenie atrakcyjnych warunków zakupowych, istnieje także wiele innych powodów, które powodują, że Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum cieszy się tak dużym zainteresowaniem. W wydarzeniu chętnie biorą udział zarówno instalatorzy, firmy wykonawcze oraz producenci/dystrybutorzy.

Co oferuje III Giełda Towarowa Grupy IK w 2023 roku?

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w III Giełdzie Towarowej IK, mogą liczyć przede wszystkim na:
• spotkania z czołowymi producentami i dystrybutorami towarów techniki grzewczej, instalacyjnej, wentylacyjnej i sanitarnej oraz odnawialnych źródeł energii z bardzo atrakcyjnymi warunkami zakupowymi,
• premiery nowości produktowych i liczne konkursy,
• udział w „Wielkiej Loterii Instal-Konsorcjum”, w której do wygrania są 2 fantastyczne samochody marki OPEL-MOKKA Edition,
• szkolenia przygotowane przez ekspertów,
• udział w konkursie „Wygraj rower elektryczny”,
w którym do wygrania są 2 rowery elektryczne R-RAYMON HardRay E 4.0 29,
• atrakcje artystyczne,
• markowy gadżet w prezencie dla każdego uczestnika Giełdy,
• bezpłatny transport – dla instalatorów współpracujących z Hurtowniami Grupy Instal-Konsorcjum spoza Łodzi.
Grupa Instal-Konsorcjum organizuje wydarzenie cyklicznie — od 2016 roku. Giełda jest doskonałą okazją do spotkań zarówno z producentami oferowanych rozwiązań, jak również do wymiany doświadczeń z przybyłymi na wydarzenie gośćmi. Popularność Giełdy Towarowej Instal-Konsorcjum spowodowała, że wydarzenie organizowane jest już po raz trzeci. Czy będzie tak samo udane, jak poprzednie? Organizatorzy zapewniają, że tak, co więcej – twierdzą, że będzie o wiele lepsze!
W 2023 roku szykują niezwykłe wydarzenie, które na długi czas zapadnie w pamięć nie tylko samym uczestnikom, ale również gospodarzom.

Od maja br. ruszyła rejestracja Partnerów, którzy chcą wziąć udział w tym wydarzeniu.
Należy wybrać hurtownię, z którą chce się przyjechać do Łodzi i wypełnić formularz rejestracyjny tutaj.

Bezpłatna prenumerata