Dobre opinie o Hewalex w rankingu firm fotowoltaicznych

Firma Hewalex w 30-letniej działalności w branży Odnawialnych Źródeł Energii, zdobyła bogate doświadczenie jako producent i dystrybutor instalacji solarnych, fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Pierwsze panele fotowoltaiczne zostały zaprezentowane już w 2010 roku podczas targów MCE w Mediolanie. A obecnie oferta obejmuje kompletne rozwiązania, włącznie z realizacją inwestycji także od strony pomocy w kompletacji dokumentacji i uzyskania kredytu eRaty.

W ostatnim rankingu firm fotowoltaicznych z maja br., ponownie w TOP 6 firm w kraju znalazła się firma Hewalex. Portal ENERAD dokonuje porównań cen energii, a także jakości produktów z zakresu fotowoltaiki i poziomu świadczenia usług przez producentów i dostawców tej branży. W rankingu zwrócono uwagę na to, że „Hewalex to rodzima firma fotowoltaiczna, która jako jedna z niewielu zajmuje się zarówno montażem, jak i wytwarzaniem podzespołów fotoenergetycznych. Oprócz paneli słonecznych z usługą montażu, w ofercie Hewalex znajdziesz również inne ekologiczne rozwiązania – m.in. kolektory słoneczne czy pompy ciepła”.

W szczególności zwrócono uwagę na takie opinie o firmie jak bogata oferta i wysokiej jakości produkty, a także wyjątkowe na rynku narzędzie, jakim jest Kreator oferty PV. A jeśli chodzi o wady? Czas realizacji inwestycji, który może być dłuższy niż u niektórych dostawców, co wynika z rzetelnego jej przygotowania. Trzeba pamiętać, że jest to inwestycja o bardzo długiej perspektywie użytkowania.

PRZEJDŹ Kreator oferty PV

Bezpłatna prenumerata