Bella Rura – nowa promocja dla instalatorów Purmo


Pobierz PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

Mawia się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, czy tak rzeczywiście jest, postanowiła sprawdzić marka Purmo – największy europejski producent branży grzewczej. W tym celu przygotowano promocję „Bella Rura”, co z włoskiego oznacza „piękny kraj”. W ramach inicjatywy przewidziano atrakcyjną nagrodę – wycieczkę do słonecznej Italii, podczas której zaproszeni instalatorzy odwiedzą najbardziej charakterystyczne miejsca Półwyspu Apenińskiego. Dlaczego ten kierunek?

Niewiele jest miejsc na świecie, które mogłyby konkurować walorami krajobrazowymi i historycznymi z północno-wschodnią Italią. To również ważny dla nas region, ze względu na umiejscowienie dwóch fabryk, produkujących asortyment dla naszej marki – odpowiada Karolina Kaszkiewicz, inżynier produktu z Rettig Heating.

Co należy zrobić, by wziąć udział w promocji? Wystarczy, że w okresie 01.05-31.12.2019 instalator zakupi produkty Purmo tj. systemy płaszczyznowe, a także systemy rurowe Cleverfit Radial oraz Axial, zachowa faktury potwierdzające zakup i podejmie rywalizację z innymi instalatorami. Na czym ma polegać współzawodnictwo? Chodzi o to by w czasie trwania promocji, wykazać jak najwyższe obroty na asortymencie Purmo.

Wycieczka odbędzie się w maju 2020. Szczęśliwi zwycięzcy udadzą się do Włoch samolotem, gdzie następnie będą realizować program zwiedzania. O całościową organizację wyjazdu zadba marka Purmo. Instalatorzy odwiedzą między innymi Jezioro Garda i Wenecję oraz dwie fabryki, które produkują asortyment grzewczy dla Rettig Heating.

Osoby, które chciałyby poznać szczegóły związane z promocją, zachęcamy do kontaktu z regionalnymi szefami sprzedaży Purmo.