FLUOR: projektant

Inżynier Projektant Instalacji Wentylacji, Klimatyzacji i Ogrzewania- HVAC (HVAC Design Engineer)
Miejsce pracy: Gliwice
Nr referencyjny: 2016 / pj

Podstawowy zakres obowiązków:

  • wykonywanie obliczeń obciążenia cieplnego i chłodniczego budynków,
  • tworzenie schematów technologicznych instalacji grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji z elementami sterowania (schematy P&ID),
  • projektowanie rozprowadzenia instalacji w budynkach
  • projektowanie systemów wody lodowej oraz dobór agregatów chłodniczych (Chillers)
  • projektowanie kotłowni w budynkach wraz z instalacjami towarzyszącymi, oraz systemami doprowadzenia paliwa,
  • projektowanie instalacji klimatyzacji z zastosowaniem pomp ciepła oraz rozwiązań VRV.
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska, np wg wytycznych LEED

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność w zakresie Wentylacji, Klimatyzacji i Ogrzewnictwa)
  • doświadczenie na w/w stanowisku powyżej 4 lat,
  • znajomość programów: AutoCAD, MS Office,
  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie klimatyzacji-wentylacji,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język techniczny)
  • operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w kraju i na świecie,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w zagranicznych biurach korporacji,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • przyjazną atmosferę w pracy.