BERETTA: marketing manager

RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A.  lider w produkcji kotłów gazowych,  w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

MARKETING MANAGER
Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa odpowiedzialność za tworzenie i realizację strategii marketingowej marki Beretta.
  • Wzmacnianie wizerunku marki poprzez wielokanałowe działania marketingowe, w tym koordynacja działań związanych z optymalizacją wszystkich form komunikacji marketingowej.
  • Nadzór nad tworzeniem i aktualizacją materiałów marketingowych, (współpraca z firmami zewnętrznymi).
  • Monitorowanie rynku pod kątem występujących trendów marketingowych.
  • Organizacje eventów (targi, konferencja…)
  • Analiza i raportowanie efektywności działań marketingowych.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju strategii marketingowych.
  • Umiejętność zarządzania kampaniami marketingowymi.
  • Elastyczność, skuteczność i nieszablonowość w myśleniu oraz otwartość na nowe rozwiązania.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (stałe + premia)
  • Pełną wyzwań pracę dającą satysfakcję oraz umożliwiającą ciągły rozwój,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz innowacyjnych rozwiązań.