AGATIS-INSTALACJE: specjalista ds. projektów

Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: KO/1107/2014
Wynagrodzenie: 2 – 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Poszukujemy Specjalisty do spraw zarządzania projektami.

Wymagania:

  • koordynacja prac serwisowych
  • koordynacja prac montażowych
  • przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń napraw od klientów
  • wstępna telefoniczna diagnoza potrzeb serwisowych klientów
  • organizacja grafiku prac serwisantów
  • koordynacja pracy podległych pracowników
  • raportowanie
  • przygotowanie i kontrola dokumentacji technicznej
  • doświadczenie w serwisowaniu i montażu urządzeń klimatyzacji freonowej oraz systemów wentylacji,
  • doświadczenie w montażu systemów wody lodowej,
  • dobra wiedza techniczna z zakresu napraw urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • znajomość rynku wentylacji i klimatyzacji,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane uprawnienia SEP gr, 1-3 (D, E)

Poszukujemy osób z minimum 12 miesięcznym doświadczeniem.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w rozwoju firmy.