Climate 5000i

Climate 5000i

Klimatyzatory pokojowe Bosch

Jeśli chcesz zapewnić przyjemny chłód w mieszkaniu bądź domu inwestora, urządzenia klimatyzacyjne Bosch są idealne. Dzięki nim bez wysiłku zapewnisz przyjemne i zdrowe warunki życia w każdej chwili. Odkryj technologię na całe życie, dzięki której dom stanie się oazą dobrego samopoczucia za naciśnięciem jednego przycisku.

Climate 6000i

Modele z serii Climate

Urządzenia Climate 3000i cechuje wyjątkowy, ekskluzywny design oraz wysoka jakość wykonania. Pełen zakres funkcjonalności pozwala na dopasowanie klimatu do potrzeb każdego domownika. Nowa możliwość sterowania poprzez aplikację HomeCom Easy zapewnia pełną kontrolę nad klimatem w domu. Model ten dostępny jest w 4 wariantach mocy: 2,6; 3,5; 5,3 oraz 7,0 kW. Klasa efektywności energetycznej – chłodzenie/grzanie – A++/A+.
Klimatyzatory Climate 5000i mają wszystkie cechy urządzeń Climate 3000i. Dodatkowe funkcje w postaci jonizatora oraz filtra BIO pozwolą oczyścić powietrze i zadbają o zdrowie. Automatyczna zmiana kierunku nawiewu zarówno w pionie, jak i poziomie umożliwia równomierne rozprowadzanie powietrza w pomieszczeniu. Model ten dostępny jest w 2 wariantach mocy: 2,6 oraz 3,5 kW. Klasa efektywności energetycznej – chłodzenie/grzanie – A+++/A+.
Najnowszy klimatyzator z tej serii Climate 6000i oferuje inteligentne rozwiązania, które zapewnią komfort i efektywność bez wysiłku. Podczas nieobecności użytkownika, urządzenie automatycznie obniża częstotliwość pracy, aby oszczędzać energię (Human sensor). Dzięki specjalnemu czujnikowi, dostosowuje wilgotność w pomieszczeniu od 35% do 85%. Sprawdzona technologia jonizacji wraz z filtrem BIO gwarantują polepszenie jakości powietrza. Model dostępny jest, podobnie jak seria Climate 3000i, w 4 wariantach mocy: 2,6; 3,5; 5,3 oraz 7,0 kW. Klasa efektywności energetycznej – chłodzenie/grzanie – A+++/A++ (modele 2,6 i 3,5 kW) lub A+++/A+ (modele 5,3 i 7,0 kW). Climate 6000i cechuje niezwykłe łatwy montaż oraz wysoka jakość wykonania. Opracowana przez Bosch płyta montażowa ułatwia bezbłędny i szybki montaż jednostki wewnętrznej. Dzięki wbudowanej poziomicy i specjalnej matrycy na śruby, nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia. Dokonywanie konserwacji jednostki wewnętrznej czy ewentualna naprawa nie są skomplikowane. Wentylator i silnik można zdemontować, odkręcając tylko jedną śrubę. Skrzynka przyłączeniowa i płytka są dostępne od przodu urządzenia. Dużo miejsca z tyłu jednostki wewnętrznej ułatwia poprowadzenie rur łączących ją z jednostką zewnętrzną oraz odprowadzenie skroplin kondensatu.

Klimatyzatory Bosch zapewniają czyste powietrze, dzięki specjalnym filtrom (katalityczny, BIO oraz HD). Poza filtrami, urządzenia mają funkcję samooczyszczenia (i-Clean). Technologia i-Clean automatycznie zamrażając, a następnie szybko rozmrażając szron, usuwa kurz, pleśń i tłuszcz, które, jeżeli przylegają do wymiennika ciepła, mogą być źródłem nieprzyjemnych zapachów. Kolejnym elementem, który dba o zdrowie jest jonizator. Element ten uwalnia do powietrza dodatnie i ujemne jony, które otaczają i w wyniku reakcji chemicznej, zabijają bakterie, zamieniając je w nieszkodliwe cząsteczki wody. Dzięki temu powietrze
w domu staje się czyste i zdrowe.

Climate 6000i
Climate Class 8000i

Seria Climate Class

Modele z serii Climate Class 8000i to seria urządzeń, których inteligentne funkcje oraz pilot smart pozwolą stworzyć komfortowy klimat przez cały rok. Jednostka wewnętrzna dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych: biały, titanium, srebrny oraz czerwony. Najwyższy poziom komfortu może być teraz dopasowany do wystroju wnętrza. Warto zwizualizować, jak będzie prezentować się jednostka na ścianie jeszcze przed zakupem i montażem. Dzięki aplikacji Climate Select można łatwo i szybko przygotować wizualizację 3D, dobrać model i sprawdzić warianty kolorystyczne. W aplikacji dostępne są również modele z serii Climate.
Model ten dostępny jest w 2 wariantach mocy: 2,5 oraz 3,5 kW. Należy jednak podkreślić ponadprzeciętny zakres modulacji mocy dla każdego modelu. Wariant 2,5 kW oferuje modulacje w przedziale 0,9-3,0 kW chłodzenie oraz 0,9-5,0 kW grzanie. Większa jednostka to odpowiednio 0,9-4,2 kW modulacji mocy dla chłodzenia oraz 0,9-6,5 kW dla grzania. Modele z tej serii cechuje również najwyższa klasa efektywności energetycznej A+++ zarówno w trybie grzania, jak i chłodzenia.

Climate Class 8000i

Aplikacja Bosch HomeCom Easy

Bosch HomeCom Easy to inteligentna obsługa urządzenia z dowolnego miejsca. Za pomocą aplikacji można w dowolnym miejscu i czasie sterować nie tylko klimatyzacją, ale również ogrzewaniem i przygotowaniem ciepłej wody.
Modele z serii Climate wyposażone są w opcjonalne akcesorium w postaci modułu Wi-Fi, które pozwala na zdalne sterowanie klimatyzacją.
Modele Climate Class mają natomiast moduł wbudowany jako wyposażenie standardowe.

Bezpłatna prenumerata