III Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum

III Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum odbędzie się 14-15 września 2023 roku w HALI EXPO w Łodzi, Al. Politechniki 4. Tak jak w poprzednich edycjach, w Giełdzie Towarowej uczestniczyć będą przede wszystkim klienci hurtowni Grupy IK. Organizatorzy liczą na spektakularny sukces zarówno sprzedażowy, jak i organizacyjny.

Co w III edycji Giełdy?

Decydując się na udział w Giełdzie Towarowej Grupy IK w 2023 r., każdy uczestnik może liczyć na:
• cenne nagrody uczestnicząc w różnych konkursach,
• specjalne oferty cenowe oraz pakiety produktów premiowanych dodatkowymi punktami PIK,
• bezpośredni kontakt z przedstawicielami producentów, dystrybutorów oraz specjalistów, z którymi współpracuje Grupa Instal-Konsorcjum,
• merytoryczne szkolenia, prelekcje i pokazy instruktażowe,
• wydarzenia towarzyszące, które wzbogacą i urozmaicą formułę Giełdy Towarowej.

Już 14-15 września w Łodzi

Instal Konsorcjum organizuje Giełdę Towarową cyklicznie od 2016 roku. Jest to doskonała okazja do tego, aby spotkać się nie tylko z producentami rozwiązań grzewczych i instalacyjnych, ale także wymienić się doświadczeniami z przybyłymi na to wydarzenie gośćmi. Mając na uwadze popularność Giełdy, Grupa Instal-Konsorcjum po raz trzeci organizuje to wydarzenie. Czy będzie równie udane, jak poprzednie edycje? Organizatorzy zapewniają, że jeszcze lepsze!

www.ik.pl/gielda-towarowa

Giełda Towarowa organizowana przez Grupę Instal-Konsorcjum jest imprezą sprzedażową, w której udział mogą wziąć klienci hurtowni Instal-Konsorcjum. Choć główną ideą wydarzenia jest stworzenie konkurencyjnych warunków do zakupów, istnieje wiele powodów, które sprawiają, że Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum cieszy się dużym zainteresowaniem wśród instalatorów, firm wykonawczych oraz producentów.

Obejrzyj  Film z poprzedniej edycji

Bezpłatna prenumerata