Fot. ish.messefrankfurt.com

Fot. ish.messefrankfurt.com

Wybieramy się na ISH 2023

Przeglądy:

ISH 2023 odbędzie się pod hasłem „Rozwiązania dla zrównoważonej przyszłości”. Przez pięć dni na wiodących światowych targach HVAC + Water wszystko będzie kręcić się wokół innowacji, które przyczyniają się do osiągnięcia celów w zakresie ochrony klimatu oraz odpowiedzialnego i efektywnego wykorzystania zasobów. O zakresu tematycznym targów ISH, lokalizacji firm na dedykowanych halach wystawienniczych i imprezach towarzyszących pisaliśmy szerzej w styczniowym numerze InstalReportera (kliknij, aby przeczytać artykuł). Teraz garść praktycznych informacji.

Fot. Redakcja IR

Godziny otwarcia ISH 2023
Od 13 do 16 marca 2023 r. targi są otwarte tylko dla zwiedzających branżowych, w dniu 17 marca targi są otwarte dla zwiedzających branżowych oraz dodatkowo dla zwiedzających publicznych.

  • 13.03-16.03.2023 (od poniedziałku do czwartku): 9:00-18:00
  • 17.03.2023 (piątek): 9:00-17:00

Bilety i wstęp
Bilet 1-dniowy: internetowy 17 EUR, na miejscu w kasie 40 EUR
Bilet ulgowy 1-dniowy (emeryci, studenci, bilet online): 10 EUR

Organizatorzy zalecają zakup biletu z wyprzedzeniem online. Należy pamiętać, że na miejscu mogą wystąpić kolejki, a w kasach można dokonywać wyłącznie płatności bezgotówkowych.
Dzięki biletowi online każdy zwiedzający ma dostęp do rozszerzenia cyfrowego już od 22 lutego 2023 r. Jeśli kupisz bilet na miejscu, możesz jedynie zarejestrować się w rozszerzeniu cyfrowym i później skonfigurować swój profil.
Kup bilet: kliknij

Bilet wstępu = bilet komunikacji miejskiej
Wszystkie bilety wstępu (z wyjątkiem biletów bezpłatnych i rozszerzenia cyfrowego) obejmują bezpłatne przejazdy lokalnymi środkami transportu publicznego obsługiwanymi przez zarząd transportu publicznego RMV na całym obszarze objętym tym zarządem. Bilety zakupione w dniu przyjazdu na targi uprawniają wyłącznie do bezpłatnego powrotu z Centrum Targowo-Wystawienniczego we Frankfurcie.
Vouchery należy wymienić na bilet wstępu w Internecie, aby móc korzystać z lokalnych usług transportu publicznego obsługiwanych przez zarząd transportu publicznego RMV na targi i z powrotem. Na teren targów wejdą tylko goście, którzy wymienili swój voucher na bilet wstępu. Bilety online są ważne wyłącznie do użytku w lokalnych usługach transportu publicznego obsługiwanych przez zarząd transportu publicznego RMV w połączeniu z ważnym dowodem osobistym lub paszportem.
Do strony internetowej RMV: kliknij

Aplikacja ISH Navigator
Aplikacja ISH Navigator to przewodnik po targach. Tutaj zebrano informacje o wszystkich wystawcach i produktach, a także wydarzeniach i aktualnościach targów ISH 2023. ISH Navigator jest dostępny dla produktów Apple (iPhone, iPad) w App Store i Android w Google Play Store jako bezpłatna aplikacja.
ISH Navigator w App Store: kliknij
ISH Navigator w sklepie Google Play: kliknij

Exhibition Services from A-Z
W ISH A-Z zebrano dla zwiedzających i wystawców w przejrzysty i zwięzły sposób wszystkie informacje, kontakty i usługi przydatne podczas obecności na targach ISH. Wszystkie ważne informacje zostały tu ułożone alfabetycznie.
ISH A-Z: kliknij

Katalog
Aby uzyskać pełny i efektywny przegląd wszystkich wystawców na targach ISHS można skorzystać z oficjalnego katalogu. Szczegółowe informacje pomogą w przygotowaniu i ocenie wizyty. Katalog będzie dostępny na kilka tygodni przed targami w wersji drukowanej oraz cyfrowej wersji PDF. Wersja drukowana jest dostępna na miejscu i można ją zamówić z wyprzedzeniem w sklepie internetowym.
Zamówienie katalogu: kliknij

ISH Digital Extension
ISH 2023 odbywa się zarówno „fizycznie”, jak i cyfrowo. Technologia cyfrowa jest dziś również częścią nowej normalności. ISH łączy oba. Platforma internetowa, ISH Digital Extension, zostanie otwarta od 13 do 24 marca 2023 r. W tym czasie oferuje ona wiele praktycznych usług: poszukiwanie nowych kontaktów poprzez obsługiwane przez sztuczną inteligencję dopasowane umawianie się na konferencje internetowe, rozmowy z nowymi partnerami biznesowymi, czy też prezentacje produktów jako streaming w odpowiednich tematycznie kanałach.
Do platformy ISH Digital Extension: kliknij

Hale i ich wystawcy
Hala 11 i 12 – Ogrzewanie. Wystawcy zaprezentują tu najnowocześniejszą technologię grzewczą i systemy grzewcze, począwszy od wydajnego wytwarzania ciepła, a skończywszy na cyrkulacji i przekazywaniu ciepła.
Hala 9.0 i 9.1 – Dystrybucja ciepła. W halach tych będzie można zapoznać się z ofertą pomp wraz z innymi elementami systemu centralnego ogrzewania – naczyniami wzbiorczymi, zaworami odcinającymi, armaturą i urządzeniami grzewczymi.
Hala 8 – Urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i wentylacyjne, klimatyzacja. Tutaj nacisk kładziony jest na przyszłościowe rozwiązania zapewniające większą automatyzację i wygodę z jednoczesnym przywiązywaniem szczególnej uwagi do efektywności energetycznej i wykorzystania energii odnawialnej.
Hala 10.2 i 10.3 – Automatyka domowa i budynkowa. Tu zaprezentowana zostanie automatyka domowa i budynkowa, zarządzanie energią wraz z technologią monitoringu, sterowania i regulacji oraz aparaturą testową. Oznacza to, że znajdują się w samym sercu sekcji ISH Energy, ponieważ jest to segment, który łączy wszystkie branże techniczne.
Hale: 1, 3, 4.1, 4.2, a także w Festhalle i Forum – The Bathroom Experience. W Bathroom Experience producenci zaprezentują najnowsze trendy wzornicze oraz nowoczesną, zrównoważoną technologię dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Jak będzie wyglądać łazienka przyszłości? I jak poradzi sobie z różnorodnymi potrzebami ludzi, którzy z niego korzystają? Rozwiązania wystawców, które będzie można zobaczyć na własne oczy w strefie Woda, są tak różne, jak różnorodne są życzenia.
Hale 4.0, 5.1, 6.0 i 6.1 – Technologia instalacji. W halach tych będzie można zapoznać się z ofertą nowoczesnych systemów instalacyjnych, narzędzi i materiałów mocujących, spełniających najnowsze wymagania w zakresie higieny wody pitnej i jakości materiałów.

Przejdź  Więcej o ISH na stronie: www.ish.messefrankfurt.com

PRZYPOMINAMY: Wyjazd z pełnym serwisem na targi ISH
Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce z przyjemnością przedstawia ofertę wspólnego wyjazdu na targi ISH do Frankfurtu nad Menem. Wyjazd realizuje w dwóch wariantach – wyjazd autokarem lub przelot samolotem i dołączenie do grupy autokarowej.
W ramach oferty proponuje: podróż liniami lotniczymi LOT bądź przejazd autokarem, noclegi w 3*hotelu ze śniadaniem pod Frankfurtem, transfery hotel-targi-hotel, kartę wstępu, ubezpieczenie na czas podróży i pobytu, katalog targowy oraz opiekę doświadczonego pilota. Na stronie: https://poland.messefrankfurt.com/pl/wyjazd-z-pelnym-serwisem-na-targi-ish znajduje się szczegółowa informacja dotycząca obu wariantów podróży.
Koszt wyjazdu autokarem 12-16.03.2023 r. – 2 dni pobytu na targach oraz 2 noclegi – 1490 zł netto + 23% Vat.
Koszt wyjazdu samolotem 14-15.03.2023 r. – 2 dni pobytu na targach oraz 1 nocleg – 2390 zł netto + 23% Vat.
Więcej informacji pod nr 22 49 43 200.
Więcej o wyjeździe: kliknij

Bezpłatna prenumerata