ZYMETRIC: doradca techniczno-handlowy

Firma ZYMETRIC – Generalny Przedstawiciel światowego koncernu Midea Electric w Polsce poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa oraz pozyskiwanie nowych kluczowych klientów
  • doradztwo w zakresie doboru produktów o odpowiednich parametrach technicznych
  • negocjowanie cen i warunków handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami
  • koordynowanie projektów
  • uczestniczenie w szkoleniach produktowych

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa (preferowane wykształcenie inż. środowiska lub chłodnictwo)
  • znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja własnej pracy
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Wiecej