ZRUG: inżynier ds. ofertowania

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Prowadzenie procesu ofertowania:

  • analiza SIWZ oraz dokumentacji technicznej,
  • wysyłanie zapytań ofertowych,
  • opracowywanie przedmiarów robót,
  • sporządzanie kosztorysów,
  • sporządzanie kalkulacji własnych.
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek inżynieria środowiska,
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (sieci cieplne, instalacje grzewcze, kotłownie, węzły cieplne, pompownie wody sieciowej),
  • praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania robót,
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • znajomość oprogramowania: MS Office oraz programów do kosztorysowania (preferowany Sykal),
  • mile widziana znajomość MS Project, AutoCAD,
  • dobra znajomość rynku podwykonawców i dostawców w branży ciepłowniczej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym,
Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowane pozycji,
  • udział w ciekawych projektach,
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowane pozycji