ZANZIBAR SPA: hydraulik

Zanzibar White Sand Luxury Villas and SPA Ltd.

 ZANZIBAR – egzotyczna wyspa na oceanie indyjskim blisko Seszeli i Malediwów, umiarkowany, przyjazny klimat cały rok, w bezpiecznym, rajskim otoczeniu. Praca na stanowisku HYDRAULIK w wyjątkowym otoczeniu, gdzie inni płacą bardzo duże pieniądze, aby móc tam spędzić kilka dni.

Firma budująca luksusowe wille na Zanzibarze (mały ekskluzywny hotelowy 5* kompleks 11 małych willi + restauracja na jednej z najpiękniejszych plaż świata) poszukuje osoby na samodzielne stanowisko HYDRAULIK na okres od 1 do 2 miesięcy. Praca od zaraz – maj 2014.

Hydraulik

Miejsce pracy: ZANZIBAR
Region: Tanzania

Opis stanowiska:

Samodzielny hydraulik.

Wymagania:

Niezbędne umiejętności:

  • Doświadczenie min. 10lat w wykonywaniu sieci i instalacji wod-kan, instalacji solarnych, klimatyzacji, instalacji gazowej,
  • Język angielski w stopniu co najmniej podstawowym,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność kierowania zespołem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie netto 6 tys. zł (praktycznie do odłożenia)
  • Pełne utrzymanie z zakwaterowaniem
  • Szczepienia, transport lotniczy, ubezpieczenie
  • Kontrakt na czas określony bez możliwości przedłużenia
  • W czasie wolnym możliwość pływania, nurkowania, łowienia ryb, Kitesurfing, kajaki, etc