VTS: product manager

PRODUCT MANAGER

Miejsce pracy: Gdańsk
nr ref.: PM EH

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie strategii i zarządzania procesami wdrożeń nowych produktów oraz zmian w już istniejących produktach,
  • Rekomendowanie kompleksowych rozwiązań w zakresie produktów grzewczo – wentylacyjnych w oparciu o trendy rynkowe i wymagania ustawowe,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla struktur sprzedaży w kraju i za granicą,
  • Prowadzenie seminariów szkoleniowych, udział w targach branżowych, konferencjach, spotkaniach z klientami – w zakresie prezentacji produktowej,
  • Przygotowywanie materiałów i prezentacji szkoleniowych z zakresu oferowanych produktów na potrzeby Działu Sprzedaży,
  • Wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie doborów technicznych oferowanych produktów (kurtyn powietrznych i nagrzewnic wodnych),
  • Sugerowanie nowych, bardziej efektywnych rozwiązań w zakresie produktów,
  • Przygotowywanie materiałów i prezentacji dotyczących projektów z zakresu PM.
Oczekiwania:

  • Min. 5 –letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie doradztwa technicznego i sprzedaży w branży HVAC,
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, seminariów, konferencji dla klientów z branży technicznej,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu ogrzewania pomieszczeń wielokubaturowych, wymiany ciepła, hydrauliki i automatyki,
  • Wyższe wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki związane z HVAC),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolności analityczne i organizacyjne,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne,
  • Gotowość do podróży służbowych.
Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się korporacji międzynarodowej,
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów oraz zmian w istniejących produktach na międzynarodowym rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy udziale w międzynarodowych projektach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Udział w podróżach służbowych na arenie międzynarodowej.