VTS: inżynier ds. ofertowania

Inżynier ds. ofertowania
Miejsce pracy: Poznań
nr ref.: Inż./Poznań

Osoba na stanowisku Inżyniera ds. ofertowania  odpowiedzialna będzie za dobory techniczne central wentylacyjno – klimatyzacyjnych  oraz przegotowywanie ofert dla klientów.

Zadania:

  • wsparcie techniczne struktury handlowej w zakresie oferowanych rozwiązań,
  • dobory techniczne urządzeń,
  • przygotowywanie ofert,
  • optymalizacja ofert pod względem cenowym.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: wentylacja, klimatyzacja, budowa maszyn, automatyka przemysłowa),
  • doświadczenie w pracy związanej z projektowaniem, doradztwem technicznym będzie dodatkowym atutem,
  • wysokie umiejętności organizacyjne,
  • skrupulatność, rzetelność w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • program wdrożeniowy oraz szkolenia rozwijające umiejętności niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.