VESBO: przedstawiciel handlowy

Firma VESBO POLAND Sp. z o.o. poszukuje Przedstawiciela Handlowego dla regionu podkarpackiego

Opis stanowiska:

– budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;

– aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów;

– realizowanie polityki handlowej firmy;

– prezentacja i promocja firmy na rynku;

– prowadzenie szkoleń technicznych.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o szybko rosnącej pozycji rynkowej;

– narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, komputer;

– szeroki zakres kompetencji;

– atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników.

Wymagania:

– doświadczenie w sprzedaży instalacji sanitarnych – minimum 5 lat – warunek konieczny;

– prawo jazdy kat. B;

– znajomość obsługi komputera;

– wiedza i umiejętności sprzedażowe;

– ambicja i silne zorientowanie na cel;

CV kandydatów do pracy prosimy przesyłać na adres email: rekrutacja@vesbopoland.pl

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883)