VEOLIA CHRZANÓW monter

MONTER SIECI CIEPLNYCH I URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH – PALACZ KOTŁÓW PRZEMYSŁOWYCH

Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: 93/Monter sieci cieplnych i urządzeń grzewczych – palacz kotłów przemysłowych

ZADANIA:

  • Obsługa i konserwacja zainstalowanych urządzeń po stronie mechanicznej, elektrycznej i automatyki przemysłowej w ciepłowni oraz węzłach cieplnych w Sosnowcu.
  • Bieżąca eksploatacja kotłów wodnych.
  • Utrzymywanie parametrów czynnika grzewczego zgodnie z tabelą temperatur.
  • Usuwanie awarii powodującej zatrzymanie urządzeń technologicznych kotłowni.
  • Prowadzenie zapisów w książce pracy kotłowni dotyczących parametrów oraz uwag odnośnie pracy urządzeń.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne, lub zawodowe.
  • Doświadczenie zawodowe 2-3 lata na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia eksploatacyjne energetyczne Gr 1 E (do 1kV), Gr 2 E (kotły o mocy powyżej 50kW, pompy, wentylatory i urządzenia do transportu paliw).
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • umowa na zastępstwo (możliwość zatrudnienia w sytuacji, gdy chory pracownik nie powróci do pracy),
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe.