VENTURE INDUSTRIES: inżynier w dziale technicznym

Nr Ref. VIK-DT-02
Miejsce pracy:  Łomianki-Kiełpin
Region: mazowieckie

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe techniczne,
– Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
– Wysoka kultura osobista, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu,  rzetelność, dokładność, systematyczność, konsekwencja i skuteczność w działaniu, inicjatywa-kreatywność;
– Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu,
– Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
– Umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretacja warunków technicznych i norm,
– Znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich, w tym oprogramowania do modelowania bryłowego np. Inventor, Ansys, AutoCad itp.,
– Mile widziana wiedza związana z wentylatorami i wentylacją oraz Systemem Zapewnienia Jakości ISO

Zakres obowiązków:

– Wsparcie/doradztwo techniczne dla klientów krajowych i zagranicznych.
– Przygotowywanie i monitorowanie ofert
– Dobór urządzeń standardowych z oferty oraz urządzeń w wykonaniu niestandardowym
– Przygotowanie specyfikacji technicznej urządzeń niestandardowych
– Współpraca z Działem Konstrukcyjnym
– Monitorowanie i analiza rynku branży wentylacyjnej
– Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Firma oferuje:
– Umowa o pracę na czas nieokreślony,
– Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
– Profesjonalne  narzędzia do pracy,
– Szkolenia specjalistyczne i naukę języka angielskiego,
– Możliwość podwyższania kwalifikacji.