VENTS GROUP: specjalista ds. technicznych

Firma handlowa branży wentylacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych
Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • Doradztwo techniczne dla klientów Firmy.
  • Aktywne monitorowanie i analiza działań konkurencji.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji dla klientów.
  • Pozyskiwanie zamówień i nadzór nad ich realizacją.
  • Dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami.
  • Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach.
  • Prowadzenie szkoleń dla architektów, biur projektowych oraz pracowników firm wykonawczych, hurtowni materiałów budowlanych z wiedzy o produktach i ich zastosowaniu – poziom standardowy.
  • Współpraca z dystrybutorami, wykonawcami i projektantami.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie techniczne, elektryczne
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe – wentylacja.
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.
  • Znajomość pakietu MS Office a w szczególności Excel.
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów.
  • Umiejętności analityczne.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.

Wiecej