VANTAGE DEVELOPMENT: inspektor nadzoru

Miejsce pracy: Zielona Góra

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 10 – letniego doświadczenia przy realizacji obiektów mieszkaniowych lub biurowych, na podobnych stanowiskach w branży elektrycznej, sanitarnej, budowlanej oraz instalacji wentylacji
    i klimatyzacji,
  • wykształcenia wyższego technicznego w danej branży,
  • posiadania odpowiednich uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji inspektorów nadzoru robót budowlanych, robót elektrycznych, robót sanitarnych oraz przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa,
  • praktycznej znajomości przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • sprawowanie nadzoru nad wykonawcami robót w danej branży w zakresie realizacji inwestycji
    z projektem, pozwoleniem na budowę i podpisanymi umowami,
  • kontrola zaawansowania robót i potwierdzanie zaawansowania raportami tygodniowymi
    i miesięcznymi,
  • stała kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy,
  • przygotowywanie, dokonywanie i udział w odbiorach robót i instalacji oraz udział w odbiorze końcowym i ostatecznym,
  • udział w naradach koordynacyjnych,
  • sprawdzanie zgodności zaprojektowanych rozwiązań z obowiązującymi przepisami w danej branży oraz doradzanie Zamawiającemu w celu uzyskania lepszej wartości projektu w zakresie kosztów realizacji i użytkowania, jakości i trwałości przyjętych rozwiązań,
  • doradztwo w procesie przygotowywania optymalnej strategii realizacji powierzonych projektów deweloperskich w zakresie danej branży.