VALVEX: przedstawiciel handlowy

miejsce pracy : Trójmiasto
Region: województwo pomorskie

ZADANIA:

  • Realizowanie założonych zadań sprzedażowych
  • Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych na rynku detalicznym oraz hurtowym
  • Dbanie o   zachowanie standardów merchandisingowych
  • Wdrażanie w rynku projektów  trade marketingowych
  • Budowanie biznesowych relacji z klientami
  • Raportowanie działań sprzedażowych
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenia sprzedaży
  • Negocjowanie warunków handlowych z potencjalnymi klientami
  • Aktywne wdrażanie strategii sprzedażowej Valvex

WYMAGANIA:

  • 2 lata doświadczenia na  podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela w pokrewnej branży (sanitarnej, instalacyjnej, grzewczej, wyposażenia łazienek)
  • Dobra znajomość  topogragii wskazanego regionu
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Dobra znajomość MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności handlowe, znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Kreatywność, otwartość do podejmowania trudnych wyzwań

OFERUJEMY:

  • Samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie