VALVEX: przedstawiciel handlowy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • Realizowanie założonych zadań sprzedażowych na terenie województwa mazowieckiego
  • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi w podległym regionie we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla inwestorów, projektantów, oraz dystrybutorów
  • Działania z zakresu merchandisingu
  • Raportowanie działań sprzedażowych
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenia sprzedaży
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy przez działania handlowe i wizerunkowe

WYMAGANIA:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaż w branży instalacji wodno-grzewczej lub pokrewnej
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe inżynieria sanitarna i wodna lub kierunki pokrewne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość zasad merchandisingu
  • Umiejętności handlowe, znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Znajomość pakietu Ms Office
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy i laptop
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników