VALVEX: przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  • Realizacja planów sprzedaży na terenie województwa Łódzkiego
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji dla inwestorów, projektantów, instalatorów oraz dystrybutorów
  • Dodatkowo obsługa DIY z terenu Warszawy oraz Poznania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne min. średnie (preferowane wyższe – inżynieria sanitarna i wodna lub kierunki pokrewne)
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży instalacji wodno-grzewczych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania stabilnych relacji
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Ambicja, zaangażowanie i dynamizm w działaniu
  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników