VALSIR: przedstawiciel handlowy

Wymagania pracodawcy:

  • znajomość lokalnego rynku branży instalacji sanitarnych wewnętrznych zewnętrznych;
  • doświadczenie we współpracy z hurtowniami instalacyjnymi oraz rynkiem inwestycji;
  • wykształcenie minimum średnie – preferowane ukończone studiów kierunkowych;
  • wymierne sukcesy handlowe podczas dotychczasowej pracy zawodowej;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • gotowość do wyjazdów poza miejsce zamieszkania;
  • dobra prezencja, operatywność, kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Office (Excel, Word, Power Point)

Zadania stojące przed kandydatem na poszukiwane stanowisko:

  • utrzymywanie relacji handlowych z aktywnymi klientami, proaktywne poszukiwanie nowych klientów;
  • realizacja założonych planów sprzedażowych spółki na terenie działania Przedstawiciela Handlowego;
  • aktywna sprzedaż produktów firmy poprzez sieć Dystrybutorów;
  • analiza rynku pod kątem produktowym, kanałów dystrybucji oraz prowadzonych w regionie inwestycji;
  • współpraca z firmami handlowymi, wykonawczymi i projektowymi;
  • samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych z klientami;

Oferujemy:

  • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy;
  • szkolenia produktowe i stałe poszerzanie wiedzy;
  • pracę w młodym i ciekawym zespole w dynamicznie rozwijającej się spółce;
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Więcej:

region dolnośląski i lubuski

region łódzki i świętokrzyski

region wielkopolski i zachodniopomorski