ULRICH: dyrektor ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Sokołów (pow. pruszkowski)

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • opracowywanie strategii i planów sprzedaży, kontrola ich realizacji,
  • monitorowanie i analiza rynku, potrzeb klientów, działań konkurencji,
  • negocjacje handlowe, zawieranie umów handlowych,
  • nawiązywanie nowych relacji handlowych, utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z kontrahentami,
  • przełożenie strategii na cele operacyjne i nadzór nad ich realizacją,
  • analiza statystyk sprzedażowych, ustalanie polityki sprzedaży oraz monitoring realizacji założeń,
  • bieżący monitoring sprzedaży w jednostkach terenowych,
  • raportowanie wyników,
  • wyznaczanie celów sprzedażowych i priorytetów,
  • budowanie i nadzór nad rozwojem sieci sprzedaży i kanałów dystrybucji produktów,

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku wyższego szczebla związanym ze sprzedażą poparte sukcesami (min 4 lata)
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i zorientowanie na wynik
  • Umiejętność budowania zespołu i zarządzania nim, motywowania, wspierania w osiąganiu założonych wyników
  • Umiejętność przekazywania swojego doświadczenia sprzedażowego podwładnym – bycie wzorem negocjatora dla handlowców
  • Pasja, przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Silna motywacja do działania i zaangażowanie
  • Mile widziane:
  • Znajomość techniki grzewczej
  • Znajomość rynku inwestycyjnego i dystrybucji hurtowej
  • Bardzo dobra znajomość rynku techniki grzewczej
  • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją

Oferujemy:

  • Motywujący system wynagradzania
  • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwojowe środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń produktowych i miękkich
  • Wsparcie marketingowe i techniczne