TWEETOP: doradca techniczno-handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy – projektanci, inwestycje

Region: mazowieckie
Numer referencyjny: Doradca Techniczno-Handlowy – projektanci, inwestycje

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z biurami projektowymi
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z inwestorami (developerzy, spółdzielnie, jednostki budżetowe)
  • Aktywne uczestniczenie w procesach decyzyjnych dotyczących inwestycji ogólnobudowlanych (mieszkaniowych, biurowych, użyteczności publicznej)
  • Poszerzanie bazy projektów i obiektów referencyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Inżynieria Sanitarna – znajomość zagadnień z zakresu instalacji sanitarnych i grzewczych
  • Umiejętność pracy w programach CAD,  InstalSoft, Audytor
  • Doświadczenie w pracy z projektantami mile widziane
  • Dyspozycyjność
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Nienaganna prezencja
  • Prawo jazy kat B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Samochód służbowy, telefon, komputer

Więcej

Więcej region podlaskie