TGL: handlowiec

TGL Sp. z o.o. Salon Firmowy Viessmann

20-147 Lublin
Aleja Spółdzielczości Pracy 105

Specjalizujemy się w wykonywaniu: instalacji z OZE (pompy ciepła, fotowoltaika, kolektory słoneczne, kogeneracja), instalacji wod. kan. c.o., kotłowni gazowych, rekuperacji, instalacji grzewczych przemysłowych, kotłowni parowych.

Handlowiec

Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie
Numer referencyjny: handlowiectgl

Opis stanowiska:

  • pełny etat
  • praca stacjonarna
  • obsługa fiskalno – biurowa
  • prowadzenie wydajnej gospodarki magazynowej
  • kompletacja materiałów na prowadzone inwestycje
  • realizacja zamówień klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • reprezentowanie Salonu Firmowego
  • kosztorysowanie

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe w obsłudze klienta
  • znajomość programów pakietowych i ERP
  • kompetentność i dokładność w realizowanych zadaniach
  • wykształcenie min. średnie branżowe sanitarne lub energetyczne
  • znajomość branży sanitarnej i urządzeń techniki grzewczej oraz OZE
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • pracę w młodym, kreatywnym i przyjaznym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • motywacyjne wynagrodzenie
  • wsparcie silnej marki