TECHNICO: projektant

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie instalacji sanitarnych:  wodno – kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych,  hydrantowych na potrzeby zleceń prowadzonych przez firmę w obiektach  komercyjnych – biurowce, centra handlowe; przemysłowych oraz  budynkach  mieszkaniowych z uwzględnieniem zakładanych terminów oraz przyjętego harmonogramu prac.
  • Pilnowanie zgodności tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektową.
  • Przygotowanie i sprawdzenie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych (uprawnienia budowlane w zakresie projektowania mile widziane).
  • Znajomość programów: AutoCAD, Audytor, Instal-soft, MS Office.
  • Kreatywność i zaangażowanie w wykonywanie zleconych prac projektowych.
  • Współodpowiedzialność za realizację projektów w ustalonych terminach.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Udział w ciekawych projektach inżynieryjnych.
  • Bardzo dobrą atmosferę w miejscu  pracy.