SYSTEMAIR: Produkt Manager

Product Manager Cooling & Air Conditioning
Praca w centrali firmy w Łazach k/Warszawy
lub w jednym z biur regionalnych w Polsce (Szczecin, Gdynia, Poznań, Katowice, Kraków, Wrocław)

Zadania osoby zatrudnionej na w/w stanowisku:
  • Wdrażanie nowych grup produktowych
  • Rozwój sprzedaży prowadzonego produktu i kreowanie jego wizerunku na rynku polskim
  • Szkolenie i wspieranie handlowców w zakresie sprzedaży prowadzonego produktu
  • Kontakty z zagranicznym dostawcą produktu
  • Przygotowywanie od strony merytorycznej materiałów technicznych, marketingowych
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów związanych ze sprzedażą prowadzonego produktu
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych związanych z produktem
  • Współpraca z działem serwisu w celu kształtowania polityki gwarancyjnej
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wyższego wykształcenia technicznego – preferowane kierunki:
    • Chłodnictwo
    • Inżynieria Środowiska
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Praktycznej umiejętności rozwiązywania problemów i zagadnień z branży HVAC, Air Conditioning
  • Dobrej znajomości rynku HVAC oraz Air Conditioning
  • Samodzielności i determinacji połączonej z doskonałą organizacją pracy
  • Kreatywności, konsekwencji i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office, znajomość AutoCAD
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej kultury osobistej
Oferujemy:
  • Pracę w wymiarze pełnego etatu w stabilnej firmie o wieloletnich tradycjach
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość kreowania i zarządzania jednym z największych działów produktowych firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opiekę medyczną