SWŚ GWDA: inspektor ds. sieci wodno-kanalizacyjnych

Miejsce pracy: Piła
Region: wielkopolskie
Wynagrodzenie: 2-4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • organizowanie i kierowanie pracą na obiektach SWŚ „GWDA” sp. z o.o. (sieci kanalizacyjne, pompownie, oczyszczalnie ścieków)
  • instruktaż pracowników na stanowiskach roboczych w zakresie przepisów BHP i p.poż.
  • organizowanie i nadzór prac nad usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnych
  • przestrzeganie prawidłowej eksploatacji, konserwacji i planowanie zapobiegawczych remontów maszyn,   urządzeń, obiektów i sprzętu
  • udział w komisji technicznej związanej z odbiorem robót
  • prowadzenie ewidencji i odczytów wodomierzy
  • dokonywanie okresowych kontroli i obserwacji poszczególnych odcinków kanalizacji i urządzeń wod-kan
  • planowanie i nadzór prac niezbędnych przy remontach i konserwacjach
  • dokonywanie okresowej kontroli armatury zainstalowanej na sieci
  • właściwe zabezpieczenie przed kradzieżą , zniszczeniem maszyn, urządzeń, sprzętu i materiałów
  • kontrola nad stanem i sprawnością pojazdów, maszyn i urządzeń powierzonych (przeglądy, dozory).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie – tytuł inżyniera lub mgr inż – kierunek inżynieria środowiska, instalacje i urządzenia sanitarne
  • specjalność inżynierska: sieci wodno-kanalizacyjne i technologie oczyszczania ścieków
  • uprawnienia budowlane „Wykonawcze” w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodno-kanalizacyjnych
  • doświadczenie w zakresie eksploatacji oczyszczalni ścieków na stanowisku odpowiedzialnym za technologię oczyszczania ścieków
  • znajomość komputerowego oprogramowania Microsoft Office
  • mile widziane oprogramowanie AutoCad
  • znajomość ustaw: „o zbiorowym zaopatrzeniu w  wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, „prawo wodne”, „prawo budowlane”, oraz o zamówieniach publicznych
  • umiejętność „czytania” dokumentacji technicznej w zakresie sieci, przyłączy wod-kkan
  • umiejętność kierowania zespołem pracowników
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność
  • samodzielność organizacji własnej pracy.

Oferujemy:

  • po umowie na okres próbny, umowę na czas określony, a następnie na czas nie określony
  • pełen etat.