STRABAG: kierownik robót sanitarnych

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu! Do realizacji projektu w woj. zachodniopomorskim (Szczecin lub Koszalin) poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierownik Robót Sanitarnych (m/k)
Miejsce Pracy: Szczecin lub Koszalin/ Numer Referencyjny: PL-2018-122949

Zadania:

  • organizowanie, planowanie i prowadzenie robót sanitarnych, zgodnie z przepisami prawa, wymogami warunków Kontraktu i zarządzeniami Nadzoru
  • weryfikacja dokumentacji projektowej, analiza kosztowa zastosowanych rozwiązań technicznych oraz udział w procesie kalkulacji oferty
  • bieżące monitorowanie postępu robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową
  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu
  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z kadrą kierowniczą i techniczną oddziału
  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – w specjalności sanitarnej
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • doświadczenie w realizacji robót sanitarnych w branży drogowej
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • znajomość AutoCad, dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project i iTWO
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szeroką ofertę szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy