SANPOL: przedstawiciel handlowy

Firma Dystrybucyjna o zasięgu ogólnopolskim poszukuje kandydatów na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy
Branża instalacyjno – grzewcza / sanitarna
Rejon: lubuskie i zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów,
  • Bezpośrednia obsługa klientów w rejonie handlowym,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Realizowanie polityki handlowej firmy,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Mile widziana znajomość rynku lokalnego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość programów MS Office,
  • Skuteczność w negocjacjach handlowych,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • Międzynarodowe środowisko pracy w ramach współpracy VGH,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Perspektywa zdobycia bogatego doświadczenia,
  • Możliwość samodzielnej pracy,
  • Szkolenia,
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (dopłata do studiów, kursów).