SANHA: specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Miejsce:  SANHA Polska Sp. z o.o., Legnica, ul. Poznańska 49

Obowiązki na stanowisku:

  • wykonywanie działań związanych z bieżącą obsługą administracyjną klientów (umowy handlowe, umowy marketingowe, archiwizacja danych itd.),
  • współtworzenie strategii, wybór narzędzi, planowanie budżetu oraz nadzór nad realizacją wszystkich działań związanych z działalnością marketingową firmy,
  • bieżąca współpraca z pracownikami terenowymi oraz wsparcie w czynnościach operacyjnych,
  • pomoc w organizacji biura i pracy dyrektora handlowego,
  • aktywny udział, wraz z dyrektorem handlowym, w budowaniu silnego, zmotywowanego zespołu sprzedażowego,
  • analiza i współudział w doskonaleniu procesów i narzędzi mających na celu usprawnienie działania działu handlowego firmy.

Wymagania w stosunku do kandydatów:

  • wykształcenie wyższe mile widziane z zakresu marketingu lub prawa,
  • doświadczenie w pracy w dziale marketingu i/lub sprzedaży,
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu bardzo dobrymwarunek konieczny,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym- warunek konieczny,
  • duża kreatywność, komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań,
  • samodzielność, konsekwencja, zaangażowanie.

Oferta firmy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i posiadanych kompetencji,
  • możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych,
  • dobra atmosfera pracy,
  • możliwość dofinansowania nauki języka obcego.