RIELLO: serwisant (technika grzewcza)

Miejsce pracy: Toruń, kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków

Uruchamianie oraz serwisowanie palników gazowych

Uruchamianie oraz serwisowanie kotłów kondensacyjnych oraz programowanie automatyki kotłowej

Dobór części zamiennych do sprzedawanych palników

Rozpatrywanie gwarancji

Rozwój sieci serwisu oraz koordynacja uruchomień i serwisowania palników oraz kotłów

Współpraca z producentami urządzeń grzewczych oraz technologicznych w zakresie serwisowania palników

Współpraca z firmami wykonawczymi oraz serwisowymi w zakresie instalacji oraz serwisowania palników

Wymagania

Doświadczenie w branży techniki grzewczej / znajomość produktów / procesów technologicznych

Doświadczenie w zakresie serwisu urządzeń grzewczych

Umiejętność czytania oraz rozumienia schematów elektrycznych, hydraulicznych, gazowych

Rozumienie zasad mechaniki

Prawo jazdy kategoria B, uprawnienia elektryczne, gazowe, UDT

Umiejętność pracy wielozadaniowej (zarówno samodzielnie jak i w zespole)

Komunikatywna znajomość języka angielskiego, na poziomie min. B1

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Dyspozycyjność

To oferujemy

Pełne szkolenie z zakresu serwisu produktów – zarówno teoretyczne jak i praktyczne

Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy: samochód (również do celów prywatnych) telefon komórkowy, notebook, analizator spalin, narzędzia itp.

Premia roczna uzależniona od wyników