PRO-HUB: projektant/asystent projektanta

Projektant / Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: Gliwice
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • projektowanie instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, wod-kan.
  • tworzenie dokumentacji technicznej dla każdego etapu projektu,
  • współpraca przy sporządzaniu ofert na prace projektowe i wykonawcze
  • zapewnienie zgodności projektów ze specyfikacjami i wymaganiami kontraktowym,
  • ustalenia techniczne z klientami i wykonawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych dla inwestycji sektora przemysłowego,
  • bardzo dobra znajomość CAD,
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych będą   przeważającym atutem
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • szukamy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy.

Oferujemy:

  • oferujemy możliwość podejmowania nowych wyzwań zawodowych zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość współpracy na podstawie umowy zlecenie/o dzieło.

Wiecej