POLAQUA: koordynator robót sanitarnych

W związku z prowadzonym projektem budowy autostrady A2 w okolicach Mińska Mazowieckiego poszukujemy Koordynatora Robót Sanitarnych.

Zadania:

  • nadzór nad procesem wykonania instalacji sanitarnych wraz z robotami towarzyszącymi;
  • koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie;
  • harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania;
  • nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz odbiór robót;
  • sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji;
  • odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

Oczekiwania:

  • ukończone studia wyższe inżynierskie;
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi o specjalności instalacyjnej bez ograniczeń;
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w projektach infrastrukturalnych (drogi krajowe, ekspresowe i autostrady);
  • praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji robót sanitarnych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem ekspertów.