PM PROJEKT: asystent projektanta

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
Oferent: PM Projekt s.c.
Osoba kontaktowa: Przemek Tkaczuk
Adres: Świętej Trójcy 7/1
Bydgoszcz
E-mail: przemek@pmprojekt.com.pl

Zakres obowiązków

– projektowanie w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, odpylania, filtracji ogrzewania, gaz, wod-kan

OFERUJEMY

– stabilną pracę w prężnie działającej firmie realizującej ciekawe inwestycje,
– zatrudnienie na umowę o pracę,
– profesjonalne narzędzia pracy,
– możliwość rozwoju

Wykształcenie

wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe

Umiejętności

– znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,
– biegła znajomość obsługi programu AutoCAD,
– znajomość innych programów wspierających projektowanie,
– umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
– umiejętność pracy w zespole,
– kreatywność, samodzielność,
– zaangażowanie

Doświadczenie

doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta ww. instalacji min. 1 rok