ONNINEN: przedstawiciel handlowy

Aktualnie do oddziału w Bydgoszczy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

BRANŻA INSTALACYJNO-GRZEWCZA
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref. PH/HEPAC/Bydgoszcz/06/05/2015
Miejsce pracy: Kielce
Nr ref. PH/HEPAC/Kielce/04/05/2015
Zadania:
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
  • Pozyskiwanie zamówień na towary z branży instalacyjno-grzewczej.
  • Sprzedaż produktów na potrzeby przetargów i inwestycji.
  • Realizowanie polityki handlowej firmy.
  • Prezentacja i promocja firmy na rynku.

Wymagany profil kandydata:

  • doświadczenie w branży instalacyjno-grzewczej,
  • bardzo dobra znajomość rynku lokalnego.
  • umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych.
  • wykształcenie co najmniej średnie.
  • umiejętność obsługi komputera.
  • prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do pracy w terenie.
  • umiejętność pracy zespole.
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy: * atrakcyjne wynagrodzenie * szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb* prywatną opiekę medyczną *przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

Więcej

Kielce