ONNIENEN: kierownik punktu sprzedaży

Miejsce pracy: Włocławek
Nr ref. KPS/Włocławek/22/04/2014

Zadania:

  • Pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów w wyznaczonym regionie działania,
  • Kształtowanie polityki cenowej dla klientów w ramach uzgodnionej strategii z dyrektorem regionu,
  • Sporządzanie bieżących i rocznych raportów dla punktu sprzedaży,
  • Optymalizacja kosztów sprzedaży,
  • Nadzór i koordynacja działań handlowych, marketingowych i logistycznych związanych z opieką nad klientami w punkcie sprzedaży,
  • Operacyjne zarządzanie punktem sprzedaży w zakresie działalności handlowej w oddziale,  ustalania warunków współpracy z klientami lokalnymi i dostawcami,
  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych, handlowców oraz podległymi osobami w punkcie sprzedaży.

Wymagany profil kandydata:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży sanitarno-grzewczej lub elektrotechnicznej,
  • wykształcenie wyższe (preferowane sanitarne lub elektryczne),
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegła znajomość programów MS Office,
  • skuteczność w negocjacjach handlowych,
  • umiejętność organizowania pracy własnej oraz gotowość do pracy w terenie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy: * zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę * szkolenia *  prywatną opiekę medyczną * ciekawą pracę w międzynarodowej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów*narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon*