NIBE-BIAWAR: doradca techniczno-handlowy

NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. z zakładem produkcyjnym w Białymstoku należąca do szwedzkiego koncernu NIBE. Producent najwyższej jakości ogrzewaczy wody, kotłów peletowych i pomp ciepła poszukuje do pracy w swojej siedzibie w Białymstoku kandydatów na stanowisko:

Doradcy techniczno-handlowego

Obowiązki:

  • nawiązywanie kontaktów z klientami, budowanie relacji handlowych z instalatorami i dystrybutorami,
  • doradztwo w zakresie asortymentu elektrycznych podgrzewaczy wody i zasobników c.w.u.,
  • realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych,
  • dokonywanie bieżących analiz rynku, raportowanie,
  • uczestnictwo w targach i spotkaniach branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane o profilu technicznym),
  • doświadczenie w handlu/sprzedaży w branży grzewczej/instalacyjnej,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność i dynamizm,
  • uczciwość i sumienność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • region pracy dostosowany do miejsca zamieszkania kandydata,
  • praca w przyjaznej atmosferze,
  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia produktowe,
  • niezbędne narzędzia do pracy : auto służbowe, telefon,
  • motywacyjny system wynagrodzenia.