MZK Stalowa Wola: projektant

Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Stalowej Woli poszukuje do współpracy osoby na stanowisko:

Projektant instalacji fotowoltaicznych

Miejsce pracy: Stalowa Wola
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

  • projektowanie instalacji fotowoltaicznych, przygotowanie dokumentacji,
  • nadzór nad realizacją, wsparcie w uruchamianiu instalacji fotowoltaicznych,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • współpraca z osobami koordynującymi realizację projektów PV

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie przy projektowaniu elektrowni fotowoltaicznej o mocy min. 0,5 MW (mile widziane referencje),
  • znajomość rynku urządzeń, produktów oraz elementów składowych instalacji fotowoltaicznych,
  • znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office,
  • samodzielność i inicjatywa w zlecanych zadaniach,
  • mile widziana znajomość programów służących do planowania instalacji fotowoltaicznych (PVSyst, Sol Invest, Bluesol lub podobnych),
  • mile widziany certyfikat potwierdzający posiadanie kwalifikacji do instalowania systemów fotowoltaicznych oraz słonecznych systemów grzewczych.

Oferujemy:

Ofertę współpracy, warunki pracy do uzgodnienia.