MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO: specjalista ds. instalacji i sieci sanitarnych

Miejsce pracy: Zabrze
Nr naboru: 5/RRIB/2014

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie inwestora  w toczących się procesach inwestycyjnych,
  • współpraca z wykonawcami realizującymi zamówienia publiczne prowadzone w oparciu o ustawę Prawo budowlane,
  • sprawowanie kontroli nad prawidłową realizacją prac, zgodną z dokumentacją, pozwoleniami oraz przepisami i zasadami wiedzy technicznej,
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót instalacyjnych branży sanitarnej,
  • sprawowanie nadzoru nad robotami instalacyjnymi z uwzględnieniem ustawy Prawo budowlane
    i innych stosownych regulacji prawnych.

Wymagane kwalifikacje:

  • posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych wydanych przez organ samorządu zawodowego,
  • doświadczenie w kierowaniu lub sprawowaniu nadzoru inwestorskiego dla co najmniej trzech robót budowlanych w okresie ostatnich 3 lat,
  • wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego, potwierdzony zaświadczeniem wydanym przez tę izbę,
  • znajomość ustawy Prawo Budowlane oraz Prawo Zamówień Publicznych,
  • znajomość zagadnień bhp i p.poż.

Mile widziane:

  • zatwierdzenie OUG na osobę dozoru ruchu dla robót wykonywanych w zakładach górniczych.

Inne wymagania:

  • dyspozycyjność.

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz posiadane kwalifikacje,
  • kopie świadectw pracy lub zaświadczeń o zatrudnieniu potwierdzających staż pracy.

Forma zatrudnienia: pełny etat, umowa o pracę.