MERCOR: specjalista ds. ofertowania

Specjalista ds. ofertowania

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie inwestycji na podległym rynku
  • sporządzanie ofert
  • przygotowanie kalkulacji kosztów kontraktów
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • wsparcie przy obsłudze kontraktów sprzedażowych
  • przeprowadzanie rozmów handlowych z klientami
  • uczestnictwo w przygotowaniu realizacji pozyskanych kontraktów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: bezpieczeństwo pożarowe, budownictwo, wentylacja, inżynieria sanitarna czy elektrotechnika)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków
  • nastawienie pro-klienckie
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła obsługa MS Office, znajomość MS Dynamics AX będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia wdrażające
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej marce
  • opiekę medyczną