LORIEN: projektant instalacji sanitarnych

Międzynarodowa firma zajmująca się projektowaniem i zarządzaniem inwestycjami o charakterze przemysłowym poszukuje do pracy w biurze we Wrocławiu Projektanta instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii sanitarnej
  • uprawnienia projektowe
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych
  • kreatywność techniczna – umiejętność tworzenia koncepcji, usprawnień
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy własnej
  • komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • wymagana znajomość programu AutoCad oraz programów branżowych z zakresu instalacji i wentylacji
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia wykonawcze będą dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • tworzenie koncepcji projektowych w oparciu o informacje uzyskane od klienta
  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych branży sanitarnej
  • prowadzenie czynności formalno-prawnych związanych z procesem projektowania,
  • współpraca z architektami oraz projektantami branżowymi,
  • kontakt z klientem, instytucjami i innymi uczestnikami realizowanych projektów,
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość  rozwoju zawodowego