LINDAB: asystent

Asystent działu central wentylacyjnych

Miejsce pracy: Wieruchów (pow. warszawski zachodni)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Zlecanie, nadzór i opieka nad firmami serwisującymi centrale
  • Kontakty z klientami w zakresie wyjaśniania kwestii serwisowych
  • Dobory techniczne urządzeń
  • Analiza zapytań klientów i tworzenie ofert handlowych
  • Prace asystenckie
  • Praca stacjonarna bez wyjazdów służbowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe – kierunek Inżynieria Środowiska
  • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość rynku central wentylacyjnych – mile widziana
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office, Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • Ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju