KLIMOSZ: handlowiec

Handlowiec w branży grzewczej

Miejsce pracy: Pawłowice (pow. pszczyński)
Region: śląskie
Miejsce pracy: Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)
Region: dolnośląskie
Miejsce pracy: Września
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Organizacja rynku, zaopatrzenia oraz sprzedaży
  • Wypromowanie nowych produktów, org. szkoleń
  • Rozwijanie współprac z firmami wykonawczymi,
  • Koordynowanie dostaw, jakości obsługi klientów,
  • Identyfikacja i pozyskiwanie nowych klientów,
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pozyskiwanie oraz obsługa inwestycji
  • Bieżące prowadzenie raportów w CRM

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Umiejętność zarządzania
  • Komunikatywność,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność obsługi klienta

Mile widziane:

  • Doświadczenie w dziedzinie instalacji grzewczych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość rynku firm hurtowych oraz instalacyjnych na Śląsku.

Oferujemy:

  • Satysfakcjonujący pakiet wynagrodzenia (stała płaca + premia)
  • Praca w znanej na rynku rodzinnej firmie z dobrze zmotywowaną załogą
  • Telefon + samochód + komputer
  • Umowę o pracę.

Sląskie

Dolnośląskie

Wielkopolskie