KLIMAT SOLEC: kosztorysant

KOSZTORYSANT INSTALACJI HVAC

Miejsce pracy: Solec Kujawski
Nr ref. 05PJ

Obowiązki:
– wstępna weryfikacja projektów,
– sporządzanie przedmiarów robót,
– sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych,
– kompletowanie oferty.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe techniczne o kierunku instalacje sanitarne,
– znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
– doświadczenie w wycenie ww. instalacji lub praktycznej realizacji inwestycji min. 1 rok,
– umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
– umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej,
– umiejętność posługiwania się programem kosztorysowym NORMA,
– umiejętność posługiwania się programem do projektowania AutoCAD,
– umiejętność posługiwania się pakietem Office,
– kreatywność, samodzielność.

Oferujemy:
– możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
– pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
– pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
– profesjonalne narzędzia pracy.