KAN: menadżer regionu

MENADŻER TECHNICZNY REGIONU
Nr ref. DRZ/MT/1

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowane o kierunku: inżynieria sanitarna/środowiska;
  • preferowana znajomość rynku inwestycyjnego;
  • preferowana znajomość rynku projektowego (branża instalacyjna);
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń;
  • prawo jazdy kat. B;
  • min. 3 letnie doświadczenie w branży instalacji wodnych i grzewczych;
  • dobra znajomość pakietu MS Office , AutoCad i programów wspomagających projektowanie instalacji( (Programy Instal Soft, Sankom);
  • wskazane doświadczenie w kontaktach z klientami z branży (głównie biurami projektowymi i firmami wykonawczymi);
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji wody, centralnego ogrzewania i innych rozwiązań sanitarnych.

Zadania na stanowisku:

  • doradztwo techniczne w zakresie promowania, wykonawstwa oraz projektowania systemów i produktów Grupy KAN;
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń dla projektantów oraz wykonawców instalacji grzewczych/sanitarnych;
  • bieżąca obsługa klientów, współpraca z projektantami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej organizacji, będącej liderem na rynku;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i stałego podnoszenia kwalifikacji.