KAN: instalator – nadzór sanitarny (Chiny)

W ZWIĄZKU Z ROZWOJEM I EKSPANSJĄ NA RYNKI AZJATYCKIE, POSZUKUJEMY OSOBY DOZORUJĄCEJ WYKONAWSTWO SYSTEMU KAN-THERM (C.O. i C.W.U.) NA TERENIE CHIN.
INSTALATOR – NADZÓR SANITARNY (CHINY)
Nr ref. CHN/1/2016

Wymagania:

  • praktycznie doświadczenie w pracy instalatora
  • dobra znajomość j. angielskiego (stała komunikacja w j. angielskim)
  • dyspozycyjność związana z 3-6 miesięcznym pobytem w Chinach
  • miele widziana znajomość systemu KAN-therm
  • wykształcenie kierunkowe
  • czynne prawo jazdy – przemieszczanie się na terenie Chin
  • UPRAWNIENIA SANITARNE – NIE SĄ WYMAGANE!

 Zadania na stanowisku:

  • praktyczne szkolenie wykonawców instalacji wodno-grzewczych na terenie Chin
  • nadzór wykonawstwa instalacji KAN-therm wg obowiązujących standardów
  • nadzór nad kilkoma prowadzonymi na ternie Chin inwestycjami

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenie w zakresie systemu KAN-therm
  • pełną organizację pobytu (w tym: pokrycie kosztów biletów lotniczych, znalezienie i pokrycie kosztów mieszkania na ternie Chin)
  • opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • po zakończeniu projektu, możliwość nawiązania współpracy z KAN w obszarze doświadczenia