KAN: doradca handlowy

Doradca Techniczny
Nr ref. TECH/1/2016
Miejsce pracy: Białystok
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: inżynieria sanitarna
  • min. 2 letnie doświadczenie w branży instalacji wodnych i grzewczych;
  • dobra znajomość j. angielskiego i j. rosyjskiego
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • dobra znajomość Excel’a

Zadania na stanowisku:

  • stacjonarne doradztwo techniczne w zakresie promowania, wykonawstwa oraz projektowania systemów KAN-therm
  • dokonywanie analiz technicznych, asortymentowych i handlowych w zakresie wpieranych rynków
  • wsparcie struktur sprzedażowych i handlowych oraz współpraca z istniejąca siecią dystrybucji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej organizacji, będącej liderem na rynku
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w której będzie mógł wdrażać własne rozwiązania
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • dofinansowywanie karnetów rocznych na mecze Jagiellonii
  • finansowanie wyjść do kina
  • paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
  • świetną zabawę na tematycznych imprezach integracyjnych